Nové Sekt Schlumberger Rose 11,5% 0,2l

Sekt Schlumberger Rose 11,5% 0,2l

0196

4,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 4 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 4 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,20 €.


Popis

Schlumberger Rose Brut — klasické rakúske šumivé víno z odrôd Pinot Noir a St. Laurent, s použitím techológie “Methode Traditionelle”, ktorá zaisťuje jedinečné vlastnosti vína a bohaté lososové zafarbenie, je plné nekončiacich bubliniek. Buket je mierne intenzívny a oplýva preň charakteristickými hodvábnymi náznakmi s uceleným zväzkom tónov ovocia a bobúľ. V chuti vyznievajú predovšetkým jahody, ktoré jej dodávajú snivosť a tajomnosť.

V chuti Schlumberger Rose sa núka výnimočná elegancia s ovocnými a bobuľovými tónmi, ale taktiež lahodná jemnosť v protiklade s ľahkou a osviežujúcou kyselinkou.

Svetlé, jemné a plné nenápadných chutí sa hodí k rozličným chodom, počnúc hydinou a morskými plodmi, v kombinácii s občerstvením, syrmi alebo mierne sladkými dezertmi. V závislosti toho, čo je podávané k Schlumberger Rose, sa môže v chuťovom spektre objavovať jahodová až višňová príchuť s bohatosťou chuťových prechodov. Nemennou však zostáva skutočnosť, že Schlumberger Rose Brut plní svoju úlohu zakaždým, preto je právom uznávaný nielen kvôli svojej vznešenosti, ale aj tomu, s akou noblesou demonštruje rýdzeho ducha aristokracie.

Optimálna podávacia teplota: 8-10°C

Zafarbenie: Lososovo červenkasté.

Buket: Svieži, ľahký, s náznakmi bobúľ a hrozna.

Chuť: V jemných, kyselkavo ovocných tónoch.

Dozvuk: Zamatovo ovocný.


Výrobca: Schlumberger

Tradičná značka založená v roku 1842 Robertom Schlumbergerom. Robert po náhlej smrti svojho otca vzdal štúdium a odišiel na skusy do Francúzska. Ihneď sa usídlil v Champagne v jednom z najznámejších domov - Ruinnard Pére et Fils. Vo veľmi krátkej dobe sa Robert stal hlavným pivničným majstrom. Neskôr začal podnikať vo vlastných viniciach neďaleko Voslau. Vďaka skúsenostiam si veľmi rýchlo získal uznanie. V 19-tom storočí bol sekt Schlumberger súčasťou každého večierku rakúskej smotánky. Značka Schlumberger je synonymom kvality dodnes a svojou pestrou škálou produktov určite zaujme každého.


Vlastnosti produktu

PôvodRakúsko
Sladkosť vínaBrut
DruhŠumivé víno
Alkohol11,5%

4,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené