Nové Sekt Schlumberger Sparkling 11,5% 0,2l

Sekt Schlumberger Sparkling 11,5% 0,2l

0197

4,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 4 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 4 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,20 €.


Schlumberger Sparkling Brut — osviežujúce a pozoruhodné rakúske šumivé víno, vyrobené z odrôd Welschriesling, Weissburgunder a Chardonnay a s použitím technológie “Methode Traditionelle”. V jeho prekrásnej, tlmenej, zlatožltej farbe sa reťazia bublinky s perleťovým leskom.

Z buketu Schlumberger Sparkling Brut vyznieva hrozno, jablká a aroma zrelých marhúľ s dymovou arómou balsamica. Táto ovocná kompozícia dospieva do delikátnej a vskutku vyváženej vínovej chuti s pôsobivými ovocnými tónmi a príchuťami, ktoré sa v menšej miere nájdu aj v dochuti.

Ľahké, osviežujúce a chuťovo nápadné víno Sparkling Brut je elegantný aperitív, poskytujúci jemné a príjemné potešenie. Jeho suchosť dovoľuje, aby elegantne doplnil väčšinu jedál na sviatočnom stole, prípadne obohatil zloženie ľahších koktailov. A pokiaľ máte radi šumivé víno výslovnej kvality, Sparkling Brut môže byť skvelou alternatívou, s ktorou ju dosiahnete.

Optimálna podávacia teplota: 8-10°C

Zafarbenie: Výrazne zlatožlté

Buket: Ovocný s jemnými dymovými tónmi balsamica

Chuť: Vyvážená, suchá, s príjemnými ovocnými tónmi.

Dozvuk: Osviežujúci, stredne dlhý, v ovocných tónoch prevažuje chuť jabĺk.


Schlumberger

Tradičná značka založená v roku 1842 Robertom Schlumbergerom. Robert po náhlej smrti svojho otca vzdal štúdium a odišiel na skusy do Francúzska. Ihneď sa usídlil v Champagne v jednom z najznámejších domov - Ruinnard Pére et Fils. Vo veľmi krátkej dobe sa Robert stal hlavným pivničným majstrom. Neskôr začal podnikať vo vlastných viniciach neďaleko Voslau. Vďaka skúsenostiam si veľmi rýchlo získal uznanie. V 19-tom storočí bol sekt Schlumberger súčasťou každého večierku rakúskej smotánky. Značka Schlumberger je synonymom kvality dodnes a svojou pestrou škálou produktov určite zaujme každého.


PôvodRakúsko
Sladkosť vínaBrut
DruhŠumivé víno
Alkohol11,5%

4,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené