Prosecco Frizzante Casa Defra DOC 10,5% 0,75l

0200

Tento produkt viac nie je na skalde

8,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 8 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 8 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,40 €.


Popis

Famózne osviežujúce šumivé víno Casa Defra Prosecco je vyrábané z tých najlepších odrôd viniča Glera v blízkosti benátskeho mestečka Colli Berici. Toto štýlové víno s prívlastkom Frizzante napĺňa poháre jemnou perlivosťou, či skôr celým vesmírom perličiek, ktoré existujú iba preto, aby potešili.

Delikátny buket s tónmi sviežich hrušiek a jabĺk, je sprevádzaný vôňou bielych kvetov, nezameniteľnou povzbudivou arómou a úšľachtilými tónmi sviežeho ovocia, ktoré zvýrazňujú príjemné bublinky aj príjemná dochuť s jemnou kyselinkou.

Ľahké víno a excelentný aperitív, príjemný na popíjanie v nenáhlivej atmosfére. Dobre sa znesie s dezertmi a rozličnými snackmi. Taktiež pekne zvýrazní nádheru chutí jedál z rýb či morských plodov. Je zaujímavou prísadou známych koktailov.

Kvôli najlepšiemu chuťovému pôžitku vyskúšajte víno pred servírovaním vychladiť na teplotu 8-10°C.

Zafarbenie: Jasne slamenožlté

Buket: Jemný, kvetinovo-ovocný

Chuť: Ovocné tóny hrušiek a jabĺk na kvetinovom pozadí

Dozvuk: S kyselkavým ovocným náznakom 


Výrobca: Casa Defra

Taliansky výrobca vína, Casa Defra, ktorý vznikol už v roku 1404. Pomenovanie Casa Defra primárne označuje tradičnú líniu Benátskych vín, špeciálne z oblasti Colli Berici na severe Talianska. Značka ponúka rôzne odrody vín, ako napríklad Pinot Grigio, Pinot Grigio Rosé, Sauvignon, Merlot, Chardonnay a mnoho ďalších zaujimavých druhov. Stačí si vybrať!


Vlastnosti produktu

PôvodTaliansko
Sladkosť vínaSuché
DruhProsecco
Alkohol10,5%

8,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2018. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené