Včelovina original 13% 0,75l

0656

Tento produkt viac nie je na skalde

9,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 9 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 9 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,45 €.


Popis

Včelovina je poctivá medovina vyrobená klasickým spôsobom, z jedného druhu medu. Plná harmonicky okrúhla chuť je výsledok dokonalého spojenia medovosti s objatím korenín a bylín. Proces fermentácie je starostlivo podriadený príjemnej čistej medovosti. Následné zrenie zjemňuje chuť a vôňu. Vo svojej zrelosti nám ponúka záhadnú atmosféru včelieho úľa. Výborná vychladená samostatne, ako dezert alebo naopak zohriata na pookriatie tela i duše.

Výrobca: Včelovina

Značka medoviny zo Smoleníc, ktorá sa zaradila medzi výrobcov najlepších medovín sveta a to hneď z niekoľkých dôvodov- kvasenie pri nízkych teplotách, čím sa zachováva lepšia chuť medu. Pri jej príprave sa využívajú tri druhy medu, ktorých správny pomer výrobcovia dosiahli dlhodobou a poctivou prácou a starostlivo vybraný druh kvasiniek, odvádzajúcich tú správnu prácu .  Včelovina neobsahuje farbivá, arómy či konzervanty a jednou z hlavných zložiek je čistá pitná voda z Malých Karpát, ktorá sa svojim vyváženým obsahom minerálov výrazne podieľa na kvalite medoviny. To všetko je Včelovina- zlatý poklad z úpätia Malých Karpát.


Vlastnosti produktu

PôvodSlovensko
Sladkosť vínaMedové
DruhMedové víno
Alkohol13%

9,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2019. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené