Nové Vodka Legend of Kremlin 40% 0,7l

Vodka Legend of Kremlin 40% 0,7l

1670

34,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 34 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 34 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,70 €.


Legend of Kremlin nás privádza späť ku kolíske ruskej vodky je inšpirovaná prastarým receptom a plnená do fliaš, ktorých tvar vychádza z pôvodnej formy stredovekých karáf, slúžiacich za dávnych čias v cárskom Rusku výhradne na plnenie najkvalitnejšou a najdrahšou vodkou. Ako vzor poslúžili 500-ročné karafy zo sklárskej manufaktúry kniežaťa Potemkina, cárskeho dodávateľa. Tie sú od roku 1918 súčasťou veľkolepej expozície ruského skla a krištáľu na Boľšoj Dimitrovke v Petrohrade.

Limitovaná edícia vodky Legenda Kremľa v štýlovom knižnom boxe je vyrobená zo špeciálneho obilného destilátu "Lux" (ten obsahuje 96,5% alkoholu) a mäkkej vody z Itarskej artézskej studne. Päťnásobnou destiláciou a pridaním prírodných zložiek získava osobitú chuť a rafinovanú vôňu. Hoci sa jej tradícia začala písať iba v roku 2004, už získala 11 cien Grand Prix a 9 zlatých medailí na najväčších medzinárodných i ruských súťažiach.


Legend of Kremlin

V roku 1430 objavil mních Isidor, z kláštora Chudov, na ktorého mieste dnes sídli Kremeľ, dlho zabudnutý spis.  Jeho oči zažiarili šťastím a už v priebehu pár dní sa pustil do práce. Hnaný vedomosťami a oddanosťou tradíciám, neúnavne pracoval, aby vytvoril krištáľovo čistý nápoj. Isidor stvoril originálny recept na vodku. Tá bola čoskoro objavená členmi ruskej kráľovskej rodiny a tak sa stala ich pochúťkou, ktorú si mohla vychutnávať len najvyššia spoločnosť. Recept ostal dlhé obdobie v tajnosti. Keď sa jeho znenie dostalo k širším masám ľudí, rozšírila sa vodka do všetkých kútov sveta a každý výrobca si ju prispôsobil  k svojej chuti. Postupne sa tak dokonalosť stvorená Izidorom vytratila. Našťastie, pôvodný recept sa nestratil a spoločnosťou Legend of Kremlin bola originálna vodka opäť vzkriesená k životu. Luxusne prepracovaná- od elegantnej fľaše v neopakovateľnom balení po spektrum chutí, ktoré sa objaví už pri prvom dúšku. Nechajte sa okúzliť legendou!


PôvodRusko
Alkohol40%
BalenieKartónik

34,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

22 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené