Nové Vodka Beluga Transatlantic Racing 40% 0,7l

Vodka Beluga Transatlantic Racing 40% 0,7l

1775

36,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 36 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 36 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,80 €.


Transatlantic Racing je ďalšia exkluzívna vodka prémiovej triedy.

Vodka sa vyrába z pramenitej sibírskej minerálnej vody, ktorá sa napriek svojej čistote dvakrát filtruje cez špeciálny strieborný filter. Počas výrobného procesu sa do vodky pridáva cukrový sirup, jačmenný slad a extrakt z lesných jahôd. Tieto prísady prispievajú k individuálnemu charakteru tejto znamenitej vodky.

Pred plnením vodka Transatlantic Racing odpočíva 45 dní. Táto doba prispeje k jej stabilizácii a k výraznejšej chuti.Špeciálna dvojfázová filtrácia, s primeranou pauzou na to, aby sa nápoj “usadil”, zaisťuje, že vodka odhaľuje svoje najlepšie kvality a výnimočnú čistú chuť.

Beluga vodku je najlepšie servírovať čistú. Vhodnými prílohami sú červený alebo čierny kaviár, marinované huby či elegantné mäsové a rybie pochúťky.

Podávať mierne vychladenú.

Farba: číra

Vôňa: čistá, nenápadná

Chuť: jemná s množstvom lahodiacich podtónov sladu a náznakmi bodliaku


Beluga

Vodka značky Beluga je výnimočná, možno ju nazvať majstrovským dielom. Pri jej výrobe sa využíva prirodzený proces kvasenia, čo je, v porovnaní s inými, umelo enzymaticky kvasenými destilátmi, veľká výhoda. Základom je artézska voda a špeciálny slad, ktoré dodávajú vodke osobité čaro. Vodky značky Beluga je možné nájsť v rôznych príchutiach alebo s rôznymi bylinnými prídavkami, ktoré okrem aromatizujúcej úlohy majú aj priaznivý vplyv na zdravie človeka. Značka Beluga patrí v rebríčku najobľúbenejších vodiek v Rusku na prvú priečku.


PôvodRusko
Alkohol40%

36,90 €

vrátane DPH

21 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené