Vodka Grey Goose 40% 1l

1781

46,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 46 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 46 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 2,30 €.


Jedna z originálnych super-premium vodiek, ktorá je vyrábaná a fľaškovanie vo francúzskom Cognacu. Spôsob destilácie je tzv. Pot Still a filtruje sa cez aktívne uhlie. Oplýva ľahko dymovou arómou s náznakom mäty a obilia.

Bezpochyby jedna z najkrémovejších vodiek, aké sme kedy ochutnali. Je výborná čistá a priamo z mrazničky.

 


Grey Goose

Grey Goose vytvoril Sidney Frank, myšlienku na jej vznik vyvinul v lete 1996. Hlavnou ideou Grey Goose bolo vyvinúť luxusnú vodku pre americký trh. Spoločnosť si pre vznik vybrala Francúzsko z dôvodu kulinárskej histórie krajiny a odlíšila sa od ostatných vodiek vyrobených vo východnej Európe.

Voda používaná na výrobu vodky pochádza z prírodných prameňov vo Francúzsku, je filtrovaná cez vápenec z oblasti Champagne a mieša sa s pšenicou z lokálnej produkcie. Vysokokvalitná zimná pšenica používaná pri výrobe vodky sa pestuje a prechádza destilačným procesom v Picardii vo Francúzsku. Destilát sa potom posiela do oblasti Cognac, kde sa filtruje, mieša s pramenitou vodou a plní do jedinečných fliaš. Aj napriek tomu, že je vodka pripravená z pšenice, ako destilovaný alkohol je výsledný produkt Grey Goose bezlepkový. Takže je to naozaj nekompromisná kvalita Grey Goose, ktorá jej pridávana popularite. Originálna fľaša z dymového s kŕdľom letiacich husí je symbolom kvality a luxusu a predzanemenáva chuťový zážitok, ktorý Grey Goose svojim degustátorom dopraje.


PôvodFrancúzsko
Alkohol40%

46,50 €

vrátane DPH

22 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené