Nové Whisky Cardhu Gold Reserve Cask Selection 40% 0,7l

Whisky Cardhu Gold Reserve Cask Selection 40% 0,7l

1751

35,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 35 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 35 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,75 €.


Cardhu Gold Reserve Cask Selection je sladová škótska single malt whisky, ktorá sa vyrába v starom liehovare v oblasti Speyside a je pomenovaná podľa farby, ktorá sa podobá antickému zlatu.

Výnimočné vysokokvalitné suroviny, používané technológie destilácie a starnutie v dubových sudoch, úplne zabraňujú tvorbe dymových a rašelinových tónov, ktoré sú "tradičné" pre whisky v chuti a vôni, a tiež tvoria sofistikovaný, často nazývaný "ženský" whisky štýl, ktorý je vyvážený v pomere jemných a sladkých tónov.

Cardhu Gold Reserve Cask Selection - ohromujúca whisky, ktorá nesie jemný, mierne sladký buket so zamatovou, neobvykle elegantnou a veľkorysou chuťou. Celkový obraz charakterizuje slad, vanilka, med, pečené jablko, karamel a koreniny, mandľové odtiene a mentolové odtiene, ktoré sa menia na dochuťa dávajú whisky zvláštny šarm, ktorý je atraktívny pre každého: od
začiatočníka až po náročného znalca silného alkoholu.

Whisky už získala striebornú medailu na prestížnej medzinárodnej súťaži "Medzinárodná súťaž vína a alkoholu". Whisky Cardhu Gold Reserve patrí do kategórie alkoholických nápojov, ktoré sú ideálne pre priateľské stretnutia, ale aj hlučné párty. Určite poteší každého, kto preferuje harmonický jemný blend s dlhou sladkou dochuťou. Môže sa použiť v čistej forme, s ľadom alebo ako súčasť koktailov. Skvelo chutí aj v kombinácii s kávou a cigarou.

Teplota podávania: 22-24 °C

Farba: antické zlato

Aróma: Zvodná, fascinujúca. Odhaľuje v sladkých tónoch med z vresu, jabĺk, hrušiek, marcipánu a drevín

Chuť: mierna, pomerne suchá. Drevité poznámky a korenie sa striedajú s tónmii karamelu, čokolády a jemných ovocných tónov.

Dochuť: hrejivá, suchá. Korenisté a drevité tóny doplnené náznakmi mandlí, mentolu, bylín a mliečnej čokolády.


Cardhu

Škótsky liehovar Cardhu bol založený v roku 1824. Veľmi významnou súčasťou jeho produkcie je 12-ročná single malt whiskey, ktorá sa vďaka svojim kvalitám stala základom pre blendovanu whiskey Johnnie Walker. Všeobecne sa v nápojoch od Cardhu snúbia chute sladu, jabĺk, medu a karamelu a vytvárajú tak jedinečný zážitok.


PôvodŠkótsko
DruhSingle Malt
Alkohol40%
BalenieKartónik

35,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené