Nové Whisky The Ileach 40% 0,7l

Whisky The Ileach 40% 0,7l

1764

26,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 26 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 26 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,30 €.


The Ileach škótska single malt whisky je naozaj nezvyčajná škótska, vyrobená zo svetlých destilátov zakúpených na ostrove Islay, po ktorých prebrala ich jedinečné vlastnosti.

Whisky vznikla vďaka spoločnosti The Vintage Malt Whiskey Company Ltd., ktorá má schopnosť vybrať a ponúknuť svojim zákazníkom širokú škálu maltov z najlepších liehovarov zo škótskych vrchov a ostrovov a zároveň ponechať svoje zdroje zásobovania tajné.

Doteraz sa tento nápoj považuje za jedného z najlepších predstaviteľov ostrovného liehovarníctva a v roku 1999 získal zlatú medailu v súťaži vín a silných alkoholických nápojov v Londýne. Whisky je perfektná ako digestív, dobre ladí s cigarou.

Teplota podávania: 20-22 °С

Farba: svetlojantárová

Vôňa: mierna. Známky dymovej rašeliny a drevito-trávnatých tónov so slanými morskými odtieňmi

Chuť: zložitá, hladká. Rašelinový dym s náznakmi sladu a ovocia, ostrého korenia a morských tónov s ľahkým jódovým odtieňom.

Dochuť: Stredne dlhá. Príjemná horkosť duba s morskými odtieňmi


The Ileach

The Ileach je mladá single malt whisky pochádzajúca zo škótskeho ostrova Islay. Pripravuje sa v liehovare, ktorého meno nie je známe. Základom pre výrobu je je slad a rašelina, dodávajúce whisky dymové tóny.  Zreje v dubových sudoch. Vôňa je charakteristická mladou rašelinou, bylinnými a dubovými tónmi, ale aj miernou slanosťou. Chuť je hladká- sladovo- rašelinová s náznakmi korenia, ovocia a jódu. Doprajte si vysoko oceňovanú škotsku whisky s tradičným rašelinovým a sladovým charakterom.


PôvodŠkótsko
DruhSingle Malt
Alkohol40%
BalenieKartónik

26,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené