Nové Whisky Isle of Jura Superstition 43% 0,7l

Whisky Isle of Jura Superstition 43% 0,7l

1767

Tento produkt viac nie je na skalde

36,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 36 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 36 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,80 €.


Úžasná whisky Isle of Jura Superstition, ktorej meno sa prekladá ako "povera", je produkt vytvorený ako známka úcty k starovekej kultúre obyvateľov Jura. Je to perfektne harmonický nápoj s inovatívnou chuťou, ktorá poteší gurmánov- s medom, rašelinovými a ihličnatými odtieňmi, ktoré ožívajú v pohári a sú navzájom jedinečne vyvážené.

Tento výsledok sa získal vďaka kombinácii zmesi Jura Superstition whisky sladových destilátov dvoch druhov, ktoré boli odobraté v rovnakých pomeroch. Prvý typ je drzý, silný, rašelinový destilát, získaný z jačmeňa, ktorý je formovaný v "rašelinovom" štýle ostrova. Druhým je teplý a jemný alkohol neobsahujúci rašelinu, ktorý dozrieval vo vybraných sudoch od Pedro Ximénez Sherry.

Whisky Superstition je mimoriadne bohatá na rôzne chute a vône, vrátane škoricových tónov, kávy, medu, horkej čokolády, korenín a morskej soli, ktorá degustátorovi dopraje minúty skutočného potešenia.

Na prednej strane fľaše je starobylý egyptský Ankh kríž, ktorý je považovaný za symbol šťastia na západných ostrovoch. A ak správne nalievate whisky, kríž by mal byť stlačený proti stredu dlaní tak, aby na koži zanechal odtlačok. Hovorí sa, že potom budete mať šťastie. Aspoň s výberom whisky!

Dôkaz vysokej kvality whisky Superstition sú početné zlaté ocenenia na medzinárodných súťažiach a ochutnávkach. Odporúča sa požívať ju v kombinácii s mäsom alebo rybími výrobkami, čokoládovo-pomarančovým koláčom, slanou čokoládou.

Teplota podávania: 17-18 °С

Farba: červené drevo s brilantným zlatým pozadím

Vôňa: sladká, plná a mierne fenolová. S jemnými odtieňmi ovocia, medu a korenia na dymovom pozadí

Chuť: hlboká. Spája tóny medu, korenín, borovicového ihličia a rašeliny zvláštnym spôsobom

Dochuť: stredná dĺžka s dymovými drevinami


Isle of Jura

Škótska whiksy Jura pochádza z krajiny plnej kontrastov. Na jednej strane divoké kamenisté pobrežie obmyté otvoreným morom, na druhej osamelé piesočné zálivy pohládzané pokojnými vodami. Tak kontrastný je aj rozsah chutí, ktoré paliareň ponúka- od sladkosti pôvodnej Origin whisky až po dymové tóny Superstition- a práve tak široký záber chutí je to, čo túto značku odlišuje od ostatných. Ako v zrkadle, tak aj v tomto lahodnom jantárovom nápoji sa odráža charakter ostrova, odkiaľ Jura pochádza. Vďaka tomu si môžete vychutnať jedinečnosť v každej kvapke!


PôvodŠkótsko
DruhSingle Malt
Alkohol43%
BalenieKartónik

36,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené