Nové Whisky Glenfiddich Select Cask 40% 0,2l

Whisky Glenfiddich Select Cask 40% 0,2l

1758

Tento produkt viac nie je na skalde

16,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 16 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 16 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,80 €.


Glenfiddich Select Cask whisky z Highland je súčasťou kolekcie Glenfiddich Cask, vyrábanej v obmedzených množstvách pre Travel Retail.

Pikantná, sladká a citrusová zmes Select Cask je výsledkom dôkladnej práce pri výbere sudov a ich špeciálnej kombinácie v rámci technológie Solera.

Na výrobu Glenfiddich Select Cask boli použité sudy zo španielskej sherry a amerického bourbonu, ktoré sa skombinovali v jedinečnom procese, kde chuť a vôňa každého suda vzájomne spolupracujú, vytvárajúc jedinečný hladký, rafinovaný jednoduchý sladový nápoj bezkonkurenčnej kvality a harmónie s dubovými tónmi a značkovými ovocnými príchuťami Glenfiddich.

Whisky sa odporúča požívať v čistej forme alebo s ľadom. Nápoj je vhodný ako digestív.

Teplota podávania: 20-22 °С

Farba: tmavojantárová

Vôňa: ľahká, nenápadná. Náznaky kvetín a drevnatých nuancií na pozadí vanilkového nánosu s ovocnými a citrusovými odtieňmi

Chuť: mäkká, bohatá, sladká. Čerstvé seno, krémová vanilka, citrusy a ovocné tóny na pozadí korenia

Dochuť: povzbudzujúca, osviežujúca. Citrus a vanilka


Glenfiddich

20 rokov živil William Grant svoj sen vytvoriť „najlepší dúšok nápoja v údolí“. S pomocou rodiny túto víziu dosiahol. V lete 1886, po boku so svojimi siedmimi synmi a dvoma dcérami, sa William rozhodol naplniť svoje celoživotné ambície. Spoločne začali stavať liehovar ručne, kameň po kameni. Po roku práce bol pripravený a William ho nazval Glenfiddich, v gálskom jazyku „Údolie jeleňov“.

V liehovare The Glenfiddich Distillery sú jadrom úspechu skúsenosti a čas. Bohatá whisky spod rúk remeselníkov, ktorých skúsenosti s prípravou whisky sa hromadili v priebehu piatich generácií, zaručuje, že každý variant tejto škótskej whisky zreje nadmieru dobre a výsledkom je nezameniteľný charakter Glenfiddichu.

Williamova vášeň, odhodlanie a priekopnícky duch vedie liehovar do súčasnosti. Glenfiddich je jedným z mála single malt liehovarov, ktorý zostal úplne vo vlastníctve rodiny a je teraz najviac oceňovanou single malt škótskou whisky na svete, čo je skutočným odrazom inovatívnej povahy jej zakladateľa. Vzácne zručnosti, odborné znalosti a niektoré z najstarších múdrostí vo svete whisky si odovzdávali majstri- liehovarníci po generácie.


PôvodŠkótsko
DruhSingle Malt
Alkohol40%
BaleniePlech

16,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené