Nové Whisky Suntory Hibiki Harmony 43% 0,7l

Whisky Suntory Hibiki Harmony 43% 0,7l

2061

153,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 153 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 153 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 7,65 €.


Produkcia japonskej whisky je spojená s menom Masataka Taketsuru, ktorý v rokoch 1918 až 1920 praxoval v škótskych liehovaroch. Po návrate do Japonska ho zamestnal Shinjiro Torii, zakladateľ spoločnosti Suntory, v podnikovom liehovare Yamazaki, odkiaľ sa po štyroch rokoch vydala do sveta prvá whisky. V záujme autentickej chuti v súčasnej dobe vlastnia niekoľko škótskych liehovarov, ktorých sladová whisky obohacuje senzorické vlastnosti japonskej domácej produkcie.

Harmónia – celkom vhodné slovo na opis tejto dobre vyváženej japonskej zmesovej whisky z radu Hibiki. Hibiki Japanese Harmony sa vyrába zo sladových whisky z liehovarov Yamazaki a Hakushu, ako aj z obilnej whisky z liehovaru Chita.

Tieto whisky sa berú z 5 rôznych typoch súdkov vrátane amerických súdkov z bieleho duba, súdkov zo sherry a dubových súdkov Mizunara. Samotnú zmes vytvoril tím odborníkov na zmesi zo Suntory Whisky pod vedením majstra zmiešavačov Shinga Toriiho. Elegantný nápoj so závanmi medu, pomaranča, bylinkovým nádychom a jemným dubom.


Suntory

Shinjiro Torii mal veľmi rád škótsku whisky a jeho snom bolo založiť prvý liehovar na whisky v Japonsku. V roku 1923 sa mu tento sen splnil založením liehovaru Yamazaki Distillery v údolí Yamazaki. Tento liehovar založil v nádhernom prostredí tesne pri Kjóto.

Bolo tu rôznorodé podnebie, ako aj čisté vody a dobrá vlhkosť. Jednodruhová Whisky Yamazaki je teraz najobľúbenejšia v Japonsku a škála produktov Suntory sa značne rozšírila na jedlá aj nápoje, alkoholické aj iné.


PôvodJaponsko
DruhBlended
Alkohol43%
BalenieKartónik

153,50 €

vrátane DPH

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené