Nové Whisky Macallan 12YO Double Cask 40% 0,7l

Whisky Macallan 12YO Double Cask 40% 0,7l

2256

69,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 69 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 69 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 3,45 €.


Vzrušujúci výraz nového veku od spoločnosti Macallan, ktorý zreje v kombinácii amerického a európskeho duba Sherry minimálne 12 rokov. Tu je podiel sudov po Sherry z amerického dubu vyšší ako v prípade 12 Year Old Sherry Oak, ale nepoužívajú sa žiadne ex-bourbonové sudy, ako v prípade 12 Year Old Fine Oak.

Vôňa: klasická oblasť sušeného ovocia, ale menej intenzívna ako výraz Sherry Oak.; aromatický karamel

Chuť: krémová a medová s výraznou chuťou marmelády, škorice a teplého pečiva

Záver: ovocné s vanilkou a sultánkami


Macallan

Objavte dedičstvo, inovácie a priekopnícke remeslo, vďaka ktorým je z The Macallan taká whisky, akou je dnes. Macallan čerpá z rozhodnutí, príbehov a ľudí, ktorí ho formovali, od dedičstva a remeselného spracovania, cez krásu, tvorivosť a nekompromisné odhodlanie k dokonalosti.

Macallan whisky sa vyznačujú časom stráveným v najlepších sudoch, čo zaručuje 100% prírodnú farbu. Na výrobu novej liehoviny sú použité najlepšie prírodné zdroje - čistá škótska voda a jačmeň najvyššej kvality. Keďže až 80% chutí pochádza zo sudov, každý z nich sa vyrába individuálne z udržateľného duba, ktorý pochádza z najlepších lesov na dvoch kontinentoch: Amerika a Európa.

Posadnutosť kvalitou a používaním iba tých najlepších prírodných ingrediencií začala Alexandrom Reidom v roku 1824. Je to tradícia, v ktorej pokračuje liehovar dodnes.Pálenica je stelesnením záväzku k výrobe whisky. Spojenie umenia, architektúry a vedy a odhodlanie vytvárať iba tie najlepšie whisky bude pokračovať po ďalšie generácie.

História Macallanu sa vyznačuje mnohými priekopníkmi. Alexander Reid bol prvý, komu bola udelená licencia na destiláciu whisky na Speyside Estate a dnes tím Whisky Mastery Team prenáša toto dedičstvo a víziu vpred do budúcnosti.


PôvodŠkótsko
DruhSingle Malt
Alkohol40%
Vek12-ročný
BalenieKartónik

69,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené