Nové Dimple Golden Selection 40% 0,7l

Whisky Dimple Golden Selection 40% 0,7l

0178

24,70 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 24 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 24 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,20 €.


Dimple Golden Selection – škótska z tridsiatich sladových whisky, medzi iným aj trendových Glenkinchie a Linkwood. Vysoký podiel týchto dvoch whisky v kombinácii s ďalšími prispieva k tomu, aby nadobudol prenikavý buket Dimple Golden Selection bohatú a nezameniteľnú chuť.

Dimple Golden Selection je sladkým nápojom s náznakmi karamelu a vanilky, ľahkými bylinno- kvetinovými tónmi so stopami po vresoch a jednoduchosťou ovocia. Ak si ju budete naozaj vychutnávať, rozpoznáte zrejme tiež rôznosť orieškových a drevitých nuáns.

Pre Dimple Golden Selection neexistujú žiadne obmedzenia. Vychutnať si ju možno aj samotnú. Už po krátkej chvíli prestanete vnímať jej silu - namiesto toho sa začnete opájať buketom a tým, ako sa rozvíja jej chuť.

Je perfektná ako prísada do miešaných nápojov. S pridaním vody či ľadu, tak ako pri Linkwoode, sa rýchlejšie otvorí jej chuť z kvetinových do korenistých tónov. Sladkastá chuť whisky Dimple značí, že sa vhodne dopĺňa s čokoládou, všetkými druhmi dezertov a syra. Ideálna podávacia teplota: 18­-20°С.

Zafarbenie: Výrazne zlaté.

Buket: Medová chuť sladu s drevito-ovocnými tónmi a príchuťou vanilky s karamelom.

Chuť: Nerušivá, medová chuť s drevito-korenistou paletou sladkosti karamelu, vanilky, kvetín a ovocia.

Dozvuk: Hrejivý a nerušivý, s príchuťou karamelizovaného sladu a korenia v dochuti.


Dimple

Dimple je značka whisky veľmi jednoducho rozoznateľná kombináciou dvoch neprehliadnuteľných maltov- Glenkinchie a Linkwood a aj vďaka jedinečnému tvaru fľaše. Chuť whisky Dimple je bohatá a komplexná, no zároveň jemná. Whisky od značky Dimple si už získala priazeň nadšencov whisky a zaručene ulahodí aj Vám!


PôvodŠkótsko
DruhBlended
Alkohol40%
Vek15-ročný
BalenieKartónik

24,70 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené