Whisky Johnnie Walker Black Label 12YO 40% 0,7l

1361

Tento produkt viac nie je na skalde

27,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 27 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 27 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,35 €.


Johnie Walker je najznámejšia blendovaná škótska whiskey, ktorá sa stala populárnou nie len pre jej výraznú vôňu a chuť, ale aj pre jej skvelé možnosti využitia v koktejloch. Odkedy dostala svoje pomenovanie v roku 1909, svojim šarmom, založený na rovnováhe kontrastov, očaruje všetkých milovníkov whisky.

Luxusná dvanásťročná škótska whisky Johnnie Walker Black Label je najpredávanejšia vo svojej kategórii, má charakteristickú krásnu zlatú farbu a dlho odznievajúci hodvábny záver. Je zložená z viac ako 40 vybraných sladových a obilných whisky, zrejúcich v dubových sudoch najmenej 12 rokov,ale niektoré z nich aj viac ako 20 rokov. Vďaka vysokému obsahu sladových whisky a použitie dubových sudov od sherry má veľmi intenzívnu hĺbku.

Čierna farba bola vždy asociovaná so štýlom a eleganciou - a to je práve Johnnie Walker Black Label.


Johnnie Walker

Príbeh značky začal v roku 1819 písať John Walker- muž, po ktorom dostala spoločnosť meno. Stál za zrodom súčasne najviac distribuovanej  blendovanej škótskej whisky  vo svete a základom pre väčšinu jej druhov sa stala škótska whisky Cardhu. Veľkú časť svojho pôsobenia na trhu, značka Johnnie Walker ponúkala len zopár blendov, no v posledných rokoch škálu svojich produktov rozšírila o niekoľko špeciálnych edícií. Dnes je možné siahnuť po rade Black Label, Red Label, Swing, Green Label, Gold Label a prémiovej Blue Label.


PôvodŠkótsko
DruhBlended
Alkohol40%
Vek12-ročný

27,90 €

vrátane DPH

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené