Nové Whisky Famous Grouse Gold Reserve 12YO 40% 1l

Whisky Famous Grouse Gold Reserve 12YO 40% 1l

1754

33,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 33 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 33 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,65 €.


Luxusná škótska whisky The Famous Grouse Gold Reserve je zmesou jačmennej a obilnej whisky. Jej zloženie pozostáva zo 40% slávnej whisky ako Macallan a Highland Park a je 12 rokov starostlivo uchovávaná v dubových sudoch po sherry, kde získava svoju rafinovanú chuť a vôňu.

The Famous Grouse Gold Reserve - nápoj je veľmi jemný a dokonale vyvážený, s jemnou kvetinovou a ovocnou arómou. V ovocnej chuti sa objavujú ľahké odtiene dymu, karamelky a korenia, ktoré sa menia na stredne dlhú dochuť s drevitými tónmi a nádychom obilnín.

Whisky The Famous Grouse je vynikajúca zmes, uznávaná a oceňovaná svetovými odborníkmi. Stala sa skutočným klasickým príkladom zlatého štandardu blendovanej škótskej whisky, ktorá si svoju pozíciu rok čo rok potvrdzuje.

Teplota podávania: 20-22 °С

Farba: zlatá s oranžovými odleskmi

Vôňa: nasýtená, sladová. Postupne sa striedajú tóny limetky, karamelu a hrozienok

Chuť: bohatá, plná a hodvábna. Jablká Cox a karamel, sa postupne presúvajú do nuansy orechov, kávových koláčov a drevitých odtieňov

Dochuť: čistá, polosuchý záver s dobrou dĺžkou. Trochu vlašského orecha s krémovitými tónmi a príjemnou horkosťou


Famous Grouse

Vo Famous Grouse všetci veria myšlienke, že život nie je o hľadaní slávy, ale o robení správnych vecí. Ak sa sústredíte na niečo dobré, sláva si vás nájde.

Toto je filozofia, ktorou sa spoločnosť riadi od roku 1800. Zakladateľ, Matthew Gloag, sa obklopil zamestnancami a dodávateľmi s kombináciou zručností a odborných znalostí. A títo ľudia sa stretli, aby vytvorili značku Grouse. Vízia bola jednoduchá: vytvoriť najlepšiu blendovanú whisky.

Postupom času popularita značky rástla a nakonic sa premenovala na "The Famous Grouse". Dodnes ich korene pevne siahajú k začiatkom. Samozrejme veci sa vyvýjali, ale štyri hlavné princípy a spôsob podnikania ostali rovnaké. Stále spája najjemnejšie zrná, čistú škótsku vodu a starostlivo ochutené sherry a bourbonové sudy, pre vytvorenie jedinečne bohatej whisky.


PôvodŠkótsko
DruhBlended
Alkohol40%
Vek12-ročný
BalenieKartónik

33,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené