Whisky Famous Grouse The Snow Grouse 40% 1l

1755

23,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 23 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 23 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 1,15 €.


The Snow Grouse je jemná vanilkovo- sladová whisky, ktorá sa prvýkrát dostala do predaja v roku 2009. Je reprezentantom nových škótskych "zmesí", ktorých recept sa vyvinul relatívne nedávno a je blendom obilnej whisky z rôznych škótskych liehovarov, ktoré boli prečistené filtráciou za studena a zreli najmenej tri roky v dubových sudoch.

Táto originálna whisky je skvelá , ak je podávaná pri izbovej teplote, no rovnako dobre chutí aj vychladená priamo z mrazničky.

Ak podávate whisky The Snow Grouse pri teplote 18 °C, potom má sladkú sladovú príchuť s ľahkými ovocnými tónmi a nádychom vanilky. Vďaka silnejšiemu chladeniu získava konzistencia viskózny likérový charakter s hodvábnou textúrou, ktorá prináša nové vnemy a napĺňa chuť whisky ešte väčšou sladkosťou s intenzívnymi a bohatými tónmi ovocia a vanilky.

The Snow Grouse je príjemná pre mužov i ženy. Sladká tvárnosť je pôsobivá a navodí skvelú náladu. Používa sa v čistej forme a je tiež dobrou základňou pre rôzne chladené koktaily.

Teplota podávania: 14-18 °С

Farba: jasná, priehľadná, slamenozlatá

Vôňa: mäkká krémová vanilka, jemné tóny medu, muškátového oriešku, ovocné a dubové odtiene

Chuť: rafinovaná a jemná, mierne sladká. Príjemné ovocné tóny a vanilkový fondán

Dochuť: mäkká, dlhá s príjemným vanilkovým korením


Famous Grouse

Vo Famous Grouse všetci veria myšlienke, že život nie je o hľadaní slávy, ale o robení správnych vecí. Ak sa sústredíte na niečo dobré, sláva si vás nájde.

Toto je filozofia, ktorou sa spoločnosť riadi od roku 1800. Zakladateľ, Matthew Gloag, sa obklopil zamestnancami a dodávateľmi s kombináciou zručností a odborných znalostí. A títo ľudia sa stretli, aby vytvorili značku Grouse. Vízia bola jednoduchá: vytvoriť najlepšiu blendovanú whisky.

Postupom času popularita značky rástla a nakonic sa premenovala na "The Famous Grouse". Dodnes ich korene pevne siahajú k začiatkom. Samozrejme veci sa vyvýjali, ale štyri hlavné princípy a spôsob podnikania ostali rovnaké. Stále spája najjemnejšie zrná, čistú škótsku vodu a starostlivo ochutené sherry a bourbonové sudy, pre vytvorenie jedinečne bohatej whisky.


PôvodŠkótsko
DruhSingle Grain
Alkohol40%

23,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené