Nové Tullamore Dew 40% 0,7l

Whisky Tullamore Dew 40% 0,7l

0314

15,50 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 15 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 15 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,75 €.


Tullamore DEW Original — svetovo najpopulárnejšia miešaná whisky je význačná svojím dômyselným a príjemným buketom s jemnou, lahodnou chuťou.

Táto whisky vzniká spojením trojice mokov, ktoré zreli sedem rokov v sudoch po bourbone a sherry. Tým si získava buket Tullamore Dew svoju okrúhlosť, jemnosť a celistvosť s jedinečnou arómou a tlmenou chuťou, čo sú poznávacie znaky nápoja, ktorý si vyslúžil dosiaľ 22 zlatých medailí a naďalej nestráca ani svojich milovníkov, ani fanúšikov.

Tullamore Dew možno podávať s ľadom, sódou, alebo samotný. Jeho jemná a sladká chuť ho predurčuje pre írsku kávu a ako základnú ingredienciu osviežujúcich koktailov. Ideálna podávacia teplota je 16-18°C.

Zafarbenie: Svetlo jantárové s pomarančovým odleskom

Buket: Lahodný s drevitými náznakmi bylín, citrónu, sladu a vanilky

Chuť: Hrejivá, olejnatá, jemná. Slad s nerušivo korenistými, ovocnými nuansami a údenou drevitou príchuťou vanilky.

Dozvuk: Stredne dlhý. Jemný, nerušivý, s celistvou kompozíciou hlavných chutí.


Tullamore Dew

Tullamore D.E.W. je originálna trikrát destilovaná a trojnásobne blendovaná whisky, známa po celom svete pre jej jemnú komplexnosť. Tullamore D.E.W. je pomenované po Danielovi E. Williamsovi, mužovi, ktorý sa rozhodol, že pravé remeslo môže byť len výsledkom pravého charakteru. Pôvodný liehovar Tullamore otvoril svoje brány v roku 1829. Daniel E. Williams sa vypracoval z rádového zamestnanca liehovaru až na jeho majiteľa. Značku zveľadil natoľko, že sú na nej jeho inicály (DEW) vyrazené zaslúžene. Dlhú dobu bola výroba tejto whiskey presunutá mimo mesta Tullamore, no v roku 2014 sa vrátila späť do miesta svojho pôvodného vzniku- do srdca Írska.


PôvodÍrsko
DruhBlended
Alkohol40%

15,50 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2021. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené