Nové Ballantine's Finest Scotch Whisky 40% 0,7l

Whisky Ballantine's Finest Scotch 40% 0,7l

0641

14,90 €

vrátane DPH

Za tento produkt získate 14 bonusové body. Za váš nákupný košík celkom získate 14 bonusových bodov ktoré možno transformovať do poukážky 0,70 €.


Ballantine´s Finest- originálna blendovaná whisky zo Škótska obsahujúca viac ako päťdesiat vybraných odrôd sladovej  a obilnej whisky zrejúcej v dubových sudoch po bourbone a sherry.

Táto whisky má základ v Miltonduff a Glenburgie sladoch, ktoré dodávajú Ballantine´s Finest  náznaky  čokolády, korenia, ovocia, kvetné tóny a jemnú sladkosť vanilky. Kombinuje všetky alkoholy do jednej výnimočnej kompozície  s korenistou a sladkou vôňou zároveň.

Ballantine´s  je klasická blendovaná škótska whisky, nápoj, ktorý sa stal svetovo známou značkou s početnými bronzovými, striebornými a zlatými medailami  počas jej viac než 180- ročnej histórie. Je výborným digestívom, nemenej príjemným nápojom na samostatné pitie, s ľadom alebo ako základná zložka koktejlov.  Unikátna chuť zvýrazní textúru morských plodov, ponúka nové odtiene chuti sýtym pokrmom z mäsa a rýb.

Ideálna teplota teplota podávania: 18-20 °C

Farba: priezračne zlatá

Vôňa: tóny vresového medu a korenia

Chuť: zrelá, jemná, s náznakmi čokolády, zrelých jabĺk a vanilky

Dochuť:  dlhá, teplá s kvetinovými tónmi


Ballantine's

Značka Ballantine´s ponúka naozaj širokú škálu blendovanej škótskej whisky, so základom v 50-tich single maltoch, čím sa značke darí dosiahnuť jedinečnú chuť a vôňu v každom so svojich originálnych nápojov. 


PôvodŠkótsko
DruhBlended
Alkohol40%
Vek4-ročný
BaleniePlech

14,90 €

vrátane DPH

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 ďalšich produkov v tejto kategórii

© 2009-2020. Higher s.r.o. Všetky práva vyhradené